Gen-Z, Lucknow’da sevgilileri olarak aile ve arkadaşlarını seçiyor | Haberler

EnguLizyoN

New member

MUTLULUK: Gençler, özellikle Gen-Z, ruh eşlerini beklemek yerine, Sevgililer Günü’nü sevdikleri insanlarla – aile veya arkadaşlarla kutladılar.
Kırmızı balonlar ve kurdelelerle süslenen şehir fırınları, kafe ve restoranlar gün boyu hareketliliğini sürdürdü. Kırmızı tonlarında giyinen çiftler, fotoğraf çektirerek, hediye, çiçek ve çikolatalarla eşlerini özel hissettirmeye çalıştı. Kuyumcular bile iyi iş çıkardı.
Ancak Nimisha Tewari için bu bir ‘Gal’entine Günü’ydü. “Sürekli seninle ilgilenen arkadaşların varken erkek arkadaşa ne gerek var. Bu vizyonla kızlar pikniği düzenledik. Yemek ikramının yanı sıra çikolata ve pasta da ayarladık. Ne de olsa güzel bir gündü. bağımızı kutlamak için” dedi.
Aynı şekilde, Swara Tripathi (9), babaannesine kırmızı gül verdi. “Büyükannem hem akademik hem de müfredat dışı faaliyetlerimde başarılı olmam için beni teşvik ediyor. Onun benim ilk ve benim son sevgilim olduğuna inanıyorum, bu yüzden ona bu yıl kırmızı güller ve şekerler vermeye karar verdim.” Tripati söz konusu.
Haşmita (22), sevdikleri için el yapımı çikolatalar ve kartlar düzenlemişti. Hashmita, “Kız kardeşim ve büyükbabam her zaman yanımda. Bir sevgili bulmak yerine hayatımda sahip olduğum insanların varlığını kutlamam gerektiğini düşündüm” dedi.
Megha, ortağı için Gomti kıyılarında rahat bir yemek köşesi kurmuştu. Haxia. Megha, “Bu, birlikte ikinci Sevgililer Günümüzdü. Partnerim için büyük bir yemek sürprizi ayarladım. Birlikte saatlerce oturduk ve yemek yerken sohbet ettik” dedi.
çiftler aşk Vikas ve Hanshika günü kutlamak için tapınağa gitti. Vikas, “Sabahları Tanrı’nın kutsamasını aradık ve daha sonra uzun bir araba yolculuğunun ve lezzetli yemeklerin tadını çıkardık” dedi.