Kamyon, içinde 3 kişi bulunan arabayı 1 km’den fazla Meerut’a sürükledi, sarhoş sürücü tutuklandı | Meerut Haberleri

EnguLizyoN

New member

Meerut: İnternette viral olan şok edici bir videoda, hızla giden bir kamyon, NH-58’in Partapur bölgesinde bir sütuna çarpmadan önce yaklaşık bir kilometre boyunca üç yolcunun bulunduğu bir arabayı tam hızda çekti. meerut Pazar akşamında.
Şans eseri, araçta bulunan tüm kişiler kısa sürede araçtan atlamayı başardı, ancak bir kişi hafif yaralandı. Alkollü olan sürücüyü gözaltına alan polis, araca el koydu.
Düğün müteahhidi olarak çalışan otomobilin sahibi Anil Kumar, yaşananları şöyle anlattı: “Üç çalışanımla birlikte arabadaydık, hızla giden bir kamyon arabama çarparak uzaklaştı. Araçları ben sürüyordum. ve ben de onu çalıştırdım Kısa süre sonra kamyon hız freni nedeniyle yavaşladı ve önünü kestim. Arabadan inip sarhoş olduğu anlaşılan sürücüye yaklaştığımda, kamyonu arabama çarptı ve seyirciler giderken itmeye devam etti. ona bağırmaya devam etti Üç yolcu tam zamanında atlayarak bir şekilde kendilerini kurtardılar, içlerinden biri, Rajesh Singh ayağından yaralandı.
Kamyon daha sonra bir direğe çarptı ve sürücü kaçmaya çalıştı, ancak yerel halk tarafından yakalanıp dövüldü. Polise teslim edildi. Pazartesi günü araç sahibi tarafından bir FIR dosyalandı.
SP (kasaba) Piyush Kumar şunları söyledi: “Meerut’un Hastinapur bölgesinde ikamet eden sanık Amit Singh tutuklandı ve IPC Bölüm 279 (insan hayatını tehlikeye atmak için dikkatsiz veya ihmalkar araç kullanma) ve 427 (Talihsizlik) uyarınca kayıt altına alındı. 50 Rs veya daha fazla miktar).”
Dikkat çekici bir şekilde, geçen hafta Meerut’ta dikkatsizce araba kullanmak çok sayıda can aldı. Perşembe akşamı, Sisaula Khurd köyünde bir düğün alayının üzerine hızla giden bir aracın sürmesi sonucu aralarında 18 yaşındaki bir gencin de bulunduğu üç kişi hayatını kaybetti. Cumartesi günü, Parikshitgarh bölgesinde bir kamyon bir at arabasına çarparak at dahil dört kişiyi öldürdü.
Kol saati İzle: Sarhoş bir kamyon sürücüsünün 4 yolculu bir arabayı UP’s Meerut’ta kilometrelerce sürüklediği anlar