Korsika'yı bisikletle geçti, iDNES Premium sayesinde ilk e-bisikletini alacak

EnguLizyoN

New member
Pavla Ambrožová, yeni bir bisiklet satın almak için 30.000 K4 değerindeki kuponun kazananlarından biri.
| Fotoğraf: Pavla Ambrožová'nın arşivi

“Galibiyet beni şaşırttı ve çok mutlu etti. Şu anda doğum iznindeyim, iki küçük çocuğum var. Oğlum üç yaşında, kızım bir yaşında, koltukta biniyor, bu yüzden onunla bu kadar çok yokuş yukarı çıkmak zorunda kalmamak için bir elektrikli bisiklet alacağım” diye gülümsüyor Bayan. Prostějov'dan çok uzakta olmayan Pavla.

iDNES Premium yaklaşık iki yaşında. Önce aylık abonelik ödedi, ardından indirimli yıllık abonelik satın aldı ve şimdi de yaz yarışmasına katılımla birlikte aboneliğini uzattı.

“Güncel kalmak için hepinizden bir şeyler okudum. Bazen yarışmalara katılıyorum, örneğin makalelerden para topladım. Ama ancak şimdi kazandım.”

Siz de yeni bir bisiklet satın almak ister misiniz? Yıllık iDNES Premium üyeliğini etkinleştiren veya uzatan herkes, tsbohemia.cz e-mağazasından yeni bir MMR bisiklet satın almak için 30.000 CZK tutarında bir kupon alabilir. Bu artık ayrıca indirimli, 890 CZK yerine sadece 690 CZK ödeyeceksiniz.

Hafta içi her gün çizim yapıyoruz.

Peki yarışma sonundaki ödül? 100.000 CZK karşılığında bisiklet. Şanslı kazananın kim olacağına şaşıralım. Dikkat, yarışma 19 Temmuz Cuma günü sona eriyor.