Lucknow’da SUV üst geçitten düştüğünde üç jimnastik eğitmeni öldü | Haberler

EnguLizyoN

New member

Şans: Pazar günü erken saatlerde Lucknow’da bindikleri SUV’un devrilmesi ve 9 metrelik bir üst geçitten düşmesi sonucu üç jimnastik eğitmeni öldü, biri yaralandı. Kazaya ait 40 saniyelik bir güvenlik kamerası görüntüsü sosyal medyada viral oldu ve hızla giden SUV’nin üst geçitten düştüğünü gösterdi. Saat 12:45 civarında, Politeknik üst geçidinin merkezine yaklaşık 75 mil hızla ulaştıklarında, arabayı kullanan Amit Kumar, üst geçidin ani keskin yatay dönüşünde aracı kontrol edemedi ve hastalığa neden oldu. Kader SUV beton beton bariyere çarptı ve çarparak indi Munşipuliya polis, yüksek bir gümbürtüye neden olduğunu ve ince trafiği durdurduğunu söyledi. Polis, kontrol odasındaki yaralı kurbandan kazayla ilgili ilk çağrıyı aldı. Sert Shukla.
Politeknik viyadüğünden düştüklerini söyledi. Bu sırada yoldan geçenler de durup polis kontrol odasına haber vermeye başlamış” dedi. patak, Müfettiş Yardımcısı, Politeknik Polis Karakolu. “Bir polis ekibi hemen olay yerine koştu ve yoldan geçenler de dahil olmak üzere yerel halkın yardımıyla dört yolcunun cesetlerini gaz kesiciler kullanarak SUV’un parçalanmış parçalarından çıkardı ve dördünü de RML Tıbbi Bakım Enstitüsüne götürdü. . Bilimler.
Ancak doktorlar Amit, Priyanshu ve Raj ölümleri getirdi ve Harsh’ı KGMU travma merkezine sevk etti” dedi. Şubham ŞuklaKurban Priyanshu’nun ağabeyi, küçük erkek kardeşinin ölümünü öğrenince şok oldu. “Hayatımı şoförlük yaparak kazanıyorum ve cumartesi akşamı ailemi bir etkinliğe götürdüm. Dün gece Priyanshu’dan eve geç geleceğine dair bir telefon aldım” dedi. Shubham ayrıca dördünün de bir aile gibi olduğunu ve yakından ilişkili olduğunu sözlerine ekledi. “Altı yıldır birlikteler” diyor. Benzer duygular, diğer iki kurbanın, Amit ve Raj’ın ebeveynleri tarafından da iletildi. Harsh’ın küçük erkek kardeşi, ödül kardeşinin hala KGMU’da yaşam mücadelesi verdiğini söyledi. “Babam Ajay Shukla Nainital’deki bir tatil beldesinin bekçisi” dedi.