Mart 2023 Terazi Aylık Burç: Her fırsatı değerlendirin

AuuDii

Global Mod
Global Mod
Mart 2023 Terazi Aylık Burç: Her fırsatı değerlendirin

Ayınızı aylık burçlara göre dönüştürmeye hazır olun! Oyundaki kozmik etkileri anlayarak, hayatın iniş ve çıkışlarında kolaylıkla ve zarafetle gezinebilirsiniz.
Eğitim
Ganesha, akademik başarınızın bu ay size eşlik edeceğini söylüyor. Her ayın başında ek sertifika almak daha kolay olacaktır. Eğitimlerini tamamlamak isteyenler için bu ay çok sayıda boş kontenjan var. İlk hafta değerlendirmeler yüzünden konsantre olmakta zorlandınız.
Kariyer
Ganesha diyor ki: Bu ay çalışma hayatınızdaki her şey düzenli. Seyahatleriniz sayesinde yeni fırsatlar elde edersiniz. İşinizi sorunsuz yürütmem gerekiyor, böylece bilgili profesyonellerin yardımını alırsınız. Yedinci bölgenize göre, ayın üçüncü haftasında belirli bir şeye odaklanmak için birçok fırsatınız var.
Şirket
Ganesha şöyle diyor: İşletme veya mühendislik alanında çalışıyorsanız, düzenli tatillerin tadını çıkarmak sizin için zor olabilir. Ayın son yarısında işinizi organize etme şansınız var. Bu ay yorumlarınızla ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz.
Aşk
Ganesha, işletme veya mühendislikte çalışıyorsanız, düzenli tatillerin tadını çıkarmanın sizin için zor olabileceğini söylüyor. Ayın son yarısında işinizi organize etme şansınız var. Bu ay yorumlarınızla ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz.
Düğün
Ganesha, bu ay evlilik sınırlarının düzene gireceğini söylüyor. Bu ay hiçbir yenilikçi tanıtım yapılmadı. Yıldönümünüz bu aya denk gelirse boş zamanlarınızda küçük bir Lakshmi Poojan töreni yapmanız gerekir. Ayın sonunda tüm sorunlarınızı çözmüş olacaksınız, ilişkinizi yeniden keyifli hale getireceksiniz.
Çocuklar
Ganesha şöyle diyor: Bu ay, çocuklarınızın okuluyla gerçekten ilgileneceksiniz. Çocuğunuza bakmakla ve yaklaşan sınavlara hazırlandığından emin olmakla meşgul olacaksınız. Ailenizin ve çocuklarınızın buna tam olarak uymasını istiyorsanız, bazı temel kurallar belirlemeniz gerekir. Çocuğunuzun eğitim deneyimini olabildiğince basit ve ilgi çekici, gerçekten hızlı tutun.