Olomouc’ta hamamın türü yanlış. Hazırlanıyorsun

EnguLizyoN

New member
Hanck metropolünün meclis üyeleri yirmi metre uzunluğunda yeni bir havuzun inşası konusunda anlaştılar. Aquapark Olomouc firması sübvansiyon talebinde bulunacakları projeyi hazırlasın.


Olomouc belediye başkanının sözcüsü Jana, yeni yüzme havuzunun, Olomouc yüzme stadyumunun büyük salonunun yeniden inşası sırasında hem bisiklete hem de kulübe hizmet etmesi ve ardından Olomouc halkı ve spor kulüpleri için su yüzeyi teklifini genişletmesi gerektiğini söyledi. Dolelov.


Şehirdeki mevcut havuz örtüsü çok sıkı. Uzun yıllardır teknoloji gelişti, ancak stadyumun inşaatı ve teknik koşulları ve yüzücüler için zemin tatmin edici değil, bu nedenle yirmi beşin yeni çatısının projesi ilk kez geleceğe yönelik olarak bozuldu. Olomouc Belediye Başkanı Mirek Bnek, yüzme stadyumunun yeniden inşasının planlandığını belirterek, Olomouc’ta su sporlarının doğması ve halkın yüzmeye olan ilgisi nedeniyle, parkurda yüzmeye gidilmesi ihtiyacının oluştuğunu belirtti. Stadın iki yıllık yeniden inşası nedeniyle, ancak bunun nedeni Olomouc’ta uzun süredir bir tür su alanının bulunmaması.


Aquabell’ler, potpi, şamandıranın yüzgeçleriBelediye Başkanı Miroslava Ferancov da aynı fikirde. Olomouan barajının güvenliğini sağlamadan büyük havuzun yeniden inşasına karar vereceğimizi hayal edemiyorum. Sadece halka açık tekneden bahsetmiyorum. Bunlar çoğunlukla hız ve paletli yüzme, aquabelle, sıcak su, su kayağı spor kulüplerinin yanı sıra çocuk bisikletlerinin zorunlu olarak kaldırılmasına yönelik spor kulüpleridir. Ülkede su sporları açısından bu kadar köklü bir altyapıya sahip olup, başka bir su alanı bulunmayan çok fazla şehir yok.


Yeni bir kapalı yüzme havuzunun inşası Ulusal Spor Ajansı’nın desteğine bağlıdır. Stüdyonun, ilk sübvansiyonla karşılanacak yaklaşık 250 milyon kronluk bir bodrum katı vardı.


Yedi yüz yüz milyon kron olabilir. Ancak sübvansiyon alabilmek için öncelikle inşaat ruhsatı için proje belgelerinin sunulması gerekiyor. Konuşmacı, bırakın Aquapark Olomouc şirketinin bu işi halletmesine izin verin, diye açıkladı.


İnşaat belediye meclisi tarafından onaylanırsa inşaata 2025 ve 2026’da başlanabilir.


1965’ten kalma yüzme stadyumunun yeniden inşasının gerçekleşmek üzere olduğu bir durumdayız, gelişmiş spor tesislerine sahip diğer bölge kasabalarında su alanı küçültüldü, ancak Olomouc kaldı. Yeni bir yüzme havuzu inşa etme ihtiyacı, yalnızca padokun yeniden inşa edilmesinden değil, aynı zamanda Olomouc’ta rekreasyonel ve fitness amaçlı yüzme için yeterli alanın bulunmamasından da kaynaklanmaktadır. Ayrıca kentte okul çağındaki çocuklara zorunlu yüzme dersi verilecek bir yüzme havuzunun bulunmamasının da değiştirilmesi gerekiyor. Bu uzun vadeli sorunların her ikisinin de yeni kompleksin inşasıyla çözülmesi gerekiyor. Aquapark Olomouc editörü Dalibor Pikryl, aslında durumun öyle olduğunu, artık şirketimizin yüksek bir sübvansiyon kullanarak projenin finansmanını güvence altına alabileceğini belirterek, bir diğer amacının da bu fırsatı kaçırmamaya çalışmak olduğunu ekledi. gelecekte tekrarlanmayabilecek yüksek sübvansiyon.


Her iki alanı da bağlayınProjenin inşaat ruhsatı bedeli 10 ve 12 milyon kron olacak ve bu bedel Aquapark Olomouc tarafından ödenecek. Yeni parkın yazlık su parkının bitişiğindeki araziye inşa edilmesi gerekiyor, böylece inşaatçılar iki alanı birbirine bağlayacak ve yaz aylarında insanlar iç ve dış alanları aynı anda kullanabilecek.


Ron, Olomouc’ta elli metrelik bir yüzme havuzu inşa etmenin 300.000 Olomouc sakinini kullanacağını söyledi.


Olomouc Kent Konseyi’nin yürüteceği kamu düzeninin konusu, kamuya ve spor kulüplerine yönelik yeni bir bina ve şartlandırma spor havuzunun inşasına yönelik dokümantasyon projelerinin hazırlanmasıdır.


Bu projeyi bir süredir bazı Denetleme Kurulu toplantılarında tartışıyoruz ve Aquapark Olomouc’un editörü hazırlık aşamasına çok fazla enerji ve deneyim harcadı, dolayısıyla daha fazla ilerleme kaydedilmesinden mutluyuz. Şu anda çalışmanın hacmi, işlevi ve tamamlanan çalışma hakkında bir fikrimiz olsa da, toplantı hazırlıkları sonucunda ortaya çıkacak projenin son hali ve projenin yazarı, karar hakkında yorum yaptı. Meclis üyesi Tom Ernock, şirketin yalnızca yönetim kurulunun amiri.