V lt d隝, te Karvinsk chumelenice. Frozen, “Ertelemek değil bitirmek daha iyi” dedi

EnguLizyoN

New member
Geçen yılki düelloda Olomouc futbolcusu, Karvina ile güçlü bir gün geçirdi. Bu kez Karvina stadında her iki takımın da mağlup olması yoğun rüyayı karmaşık hale getirdi.

İlk yarının sonunda içti. Tohumla ilgili olarak, başvuran hendekleri temizlemek için bir tırmık alıp çimlere koşmak zorunda kaldı. Vurulduğunda delege ve Eili ile birlikte ne olacağına karar verdiler. Savaş yirmi dakika sürdü ve karar şuydu: Devam ediyoruz.

Karvin üst üste kaybederken Olomouc, ligdeki iki maçlık birincilik serisini 2-0’lık mağlubiyetle sonlandırdı.

Tom Klma, bunun güçlü bir hayal olduğunu, her iki takımla da görüştük ve temsilcilerinin yemeğe devam etmesi gerektiğini söyledi. Nasıl davrandığını denedik ve bakın, durmadı. O kadar da uzak değildi.

Karvinsk antrenörü Juraj Jarbek, oynayıp oynamayacağına dair hiçbir fikrinin olmadığını belirtti. Hakimlerin talimatlarını bekledik. H birleşti, ancak her iki koyu renk için de aynıydı, dedi.

Olomouc belediye başkanı Vclav Jlek böyle bir zamanda oynamanın bir anlamı olup olmadığını merak etti. Sumru’nun yarışmaya daha uygun olup olmayacağını merak ediyordum, biliyordu.

Ama bana akciğerlerin sıfırdan sıfıra düşüşünün tekrarlanacağını söylediklerinde, bunu zorlayamayız dedim kendi kendime.

Zmrzl’in Julio adına attığı golle konuk ekip yedinci dakikadan itibaren öne geçti. Ve daha ilk dakikada farklı oyuncular farklı goller attı.

Olomouck’lu Juraj Karvina’nın Papalelm’inden kaçma hayalini yakaladı.

Olomouc defans oyuncusu Zrzl, yüzde yüz oynamak istediğimizi açıkladı. Hafta içi ya da dün bir ara yetişmemek daha iyiydi. İki ayrı kurtuluş olurdu.

Futbolcu, hayalindeki işe geçişin zor olduğu konusunda hemfikirdi. Ama çok fazla kar olmasına rağmen sorun yoktu. Çok da kaymadı, fren yapabildik. Karvina’dan Martin Doleal, Sumru’nun muhtemelen tribünlerden göründüğü kadar kötü olmadığını söyledi.

Ondej Zrzl, hareketin en zoru olduğunu ve kar yağmaya başladığında görüş mesafesinin çok zayıf olduğunu, kar gökyüzünde uçtuğunu, rüzgarın çok estiğini ve ıslak olduğunu söyledi.

Kararın 84. dakikasında Klma oyunu durdurdu ve başvurucu tekrar geçildi. İşçilerden biri Holec’in evinde attığı golün elinden tırmığı aldı. Dominik Holec, “Biraz hız verebilirdik, bu yüzden doğru yüzeyi hızlandırmak istedim” dedi. Başvuru sahibi ne kazması gerektiğini bilmiyordu, bu yüzden mümkün olduğu kadar hızlı kazabilmemiz için onlara yardım etmeye çalıştım.

Karvinsk stoperi Ji Bederka, Olomouc’lu Pavel Zifek’i savunuyor.

Jene Karvint başarısız oldu. Turnuvanın sonunda olduğu gibi bu lig turunun ikinci turunda da Olomouc’a yenildiler. O zaman bile iklim koşulları havaya müdahale etti, dondan dolayı 25 dakika boyunca hava ısınmadı…

Ondej Zmrzl, Karvina ile oynadığımız, karda sessizce oynadığımız ve siz düştüğünüz sürece, dedi.

Karvina ile ligdeki diğer Olomouc ise daha önce oynadığı maçların hiçbirini kaybetmedi ve üst üste yedi kez mağlup oldu.

Ayrıca içki içmek için Karvin’e kadar onları takip eden arkadaşlarına kartopu atarak da kutlama yapabilirler. Ben de kendimi attım, duygular içindeydi, donmasına izin verildi.