2023 Sevgililer Günü Kutlu Olsun: Sevgililer Günü’nde Paylaşılacak En İyi Mesajlar, Alıntılar, Dilekler ve Görseller

benbilirim

Global Mod
Global Mod
2023 Sevgililer Günü Kutlu Olsun: Sevgililer Günü’nde Paylaşılacak En İyi Mesajlar, Alıntılar, Dilekler ve GörsellerSevgililer Günü hemen köşede ve çiftlerin birbirlerine olan aşklarını kutlamaları için daha iyi bir gün olabilir. Aşk günü her yıl 14 Şubat’a denk gelir ve farklı çiftler tarafından kendilerine özgü bir şekilde kutlanır. Geleneksel kutlama, aşkın ve tutkunun rengi olarak kabul edilen kırmızı rengi giymeyi içerir. Eminiz ki sevgililer gününde o özel kişiyle ne yapmak istediğinizi çoktan planlamışsınızdır. Dışarıdaki tüm bekarlar için, kesinlikle eski sevgilinizin fotoğraflarını yakabileceğiniz ve bunun yerine kardeşliği kutlayabileceğiniz galantine’ler var.

Ne yapmayı planlıyorsanız yapın, bu Sevgililer Günü’nde unutmamanız gereken özel bir şey de sevginizi söz ve eylemlerle ifade etmektir. Sözler söz konusu olduğunda, eşinizin kalbini eritmek ve hayatınızda ne kadar özel olduğunu söylemek için eşinizle paylaşabileceğiniz en özel, romantik ve iç açıcı Sevgililer Günü mesajları, alıntılar ve dileklerle karşınızdayız. .

Onlara el yapımı bir kart yapıp içine mesajı yazabilir veya bir Instagram fotoğrafı için başlık olarak kullanabilirsiniz. Aşkınızı gizli tutmayı tercih ediyorsanız, romantik günü başlatmak için saat 12’yi vurduğunda WhatsApp’ta mesaj gönderebilirsiniz. Öyleyse planlarınızı tamamlayın ve gerekirse aşağıda paylaşılan romantik mesajlardan, dileklerden, alıntılardan ve görsellerden yardım alın. Sevgililer Günü’nüz ve sevgi dolu bir yılınız kutlu olsun!

2023 Sevgililer Günü Kutlu Olsun: mesajlar ve dilekler

Hayatımdaki en özel insanın sevgililer günü kutlu olsun.

Seni pizzadan daha çok seviyorum.

Umarım bir gün acil durum irtibat kişim olurum.

Sen benim herşeyimsin. Mutlu sevgililer günü!

Muz musun? Çünkü seni soymaktan hoşlanıyorum.

Sevgililer günün kutlu olsun yakışıklı.

Kalp-göz emojisi gönderdiğim tek kişi sensin.

Valentine, her gün nefes kesicisin.

Yılda sadece bir gün ama seni her gün ve her an sevdiğimi bilmelisin.

Birlikte ne kadar çok zaman geçirirsek, birbirimize o kadar çok aşık oluyoruz. Mutlu sevgililer günü!

Sevgilim için – Seninle tanışana kadar aşkın ne olduğunu bilmiyordum.

Tanıdığım en güzel kadının sevgililer günü kutlu olsun.

Seni seviyorum ve bizi seviyorum.

Nefesimi kesiyorsun. Her zaman.

Her aşk şarkısı senin hakkında. Mutlu sevgililer günü!

Hayatımdaki en önemli kadının sevgililer günü kutlu olsun.

Sevgililer Günü’nü hiç sevmedim ve sonra seninle tanıştım ve ne olduğunu anladım.

Hayatıma bu kadar çok sevgi, neşe ve macera getirdiğin için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

Hala beni güldürüyorsun. Hala bana kelebekler veriyorsun. Ve hala her gün sana aşık oluyorum. Mutlu sevgililer günü!

En iyi arkadaşıma aşık olduğum için çok şanslıyım.

Tüm mevsimler boyunca, tüm zamanlar boyunca… Seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü.

Tanıştığımızda her Sevgililer Günü’nü seninle geçirmek istediğimi biliyordum. Sen benim kayamsın ve sensiz ne yapardım bilmiyorum. Mutlu sevgililer günü!

Kocam için bu Sevgililer Günü’nde, sonsuza kadar seninim.

Hayatımın aşkıyla geçirdiğim bir başka Sevgililer Günü’ne ve daha nicelerine.

Asla bilemeyeceğin kadar seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü!

Seni tekrar tekrar seçerdim. Hayallerimin kadınının sevgililer günü kutlu olsun.

Bugün olduğum kişi olmamın sebebi sensin. Ailemiz için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım!

Sen benim en iyi arkadaşım, ortağım ve ruh eşimsin. Seni seviyorum.

Kendin olduğun ve benim olduğun için teşekkür ederim.

Yanımda sen olmadan ne yapardım? Hayatımın aşkının sevgililer günü kutlu olsun.

Eşimi arayacak kadar şanslı olduğum en harika kadına, Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun.

Senin yanında uyandığım her gün sevgililer günü gibi geliyor.

Sen hayatımın en parlak yıldızısın. Sensiz karanlık geceyi atlatamam. Seni seviyorum! Mutlu sevgililer günü!

Elini sonsuza kadar tutmak istiyorum çünkü senin kadar özel biriyle hiç tanışmadım. Seni seviyorum! Mutlu sevgililer günü!

Bunca yıl birlikte kaldıktan sonra anladığım tek şey sensiz yaşamayı düşünemiyorum! Seni seviyorum! Mutlu sevgililer günü!

Her gün benim sevgilim olacağını ve uzun yıllar boyunca benim sevgilim olacağını bilmeni istiyorum! Mutlu sevgililer günü!

2023 Sevgililer Günü Kutlu Olsun: Görseller

Sevgililer Günün Kutlu Olsun Mesajları, Alıntılar

Sevgililer Günü dilekleriniz ve resimleriniz kutlu olsun

Sevgililer Günü 2023 Mesajları, Alıntılar

Sevgililer Günü 2023: dilekler, alıntılar

Sevgililer Günü 2023 Görselleri, Alıntılar

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 2023: Alıntılar

“Aptalca unutursan diye: Seni hiç düşünmüyorum.” —Virginia Woolf

“Aşk ateşli bir dostluktur.” —Ann Landers

Walt Whitman’ın sözleriyle, “Birlikteydik. Gerisini unutuyorum.” Sevgililer günün kutlu olsun aşkım. Benim olduğun için çok mutluyum.

“Sevmek birbirine sadece bakmak değil, aynı yöne bakmaktır.” -Antoine de Saint-Exupéry

“Aşk gözlerle değil, akılla görür. İşte bu yüzden kanatlı Aşk Tanrısı kör olarak resmedilmiştir.” -William Shakespeare

“Sevgililer Günü, yarın yokmuş gibi gerçekten sevmek için başka bir gün.” — Roy A. Ngansop

“Sevdiğimizde, her zaman olduğumuzdan daha iyi olmaya çalışırız. Olduğumuzdan daha iyi olmaya çabaladığımızda, etrafımızdaki her şey de daha iyi hale gelir.” —Paulo Coelho

“Aşkın almayı umduğun şeyle ilgisi yoktur, sadece vermeyi umduğun şeyle ilgisi vardır ve hepsi bu.” —Katherine Hepburn

“Birini mükemmel olduğu için sevmezsin. Mükemmel olmasalar bile seversin.” — Jodi Picoult

“Kaybetmek ve sevmek, hiç sevmemekten daha iyidir.” -Ernest Hemingway

“Tek kişiyle tanışacak kadar şanslıysan, hayat olumlu bir hal alır. Bundan daha iyisi olamaz.” John Krasinsky

“Romantizm, günlük hayatın tozunu altın bir pusa çeviren çekiciliktir.” — Elinor Glynn

“Tek ihtiyacın olan aşk. Ama şimdi biraz çikolata ve zararı olmaz.” — Charles M. Schulz

“Seni dün sevdim, hala seviyorum, her zaman sevdim, her zaman seveceğim.” —Elaine Davis

“Elimi tut, tüm hayatımı da al ama sana aşık olmaktan kendimi alamıyorum.” -Elvis Presley

“Aşıkken her şey daha net.” – John Lennon

“Aşk bir gül dikti ve dünya tatlılaştı.” —Katherine Lee Bates

“Birini sevdiğin zaman, onu olduğu gibi seversin, olmasını istediğin gibi değil.” -Leo Tolstoy

Daha fazla Sevgililer Günü dilekleri ve mesajları

Bu sevgililer gününde birlikte olmayabiliriz ama sana olan sevgim ve şefkatim her zaman seninle olacak. Mutlu sevgililer günü!

Aşkının zenginliği beni dünyanın en zengin insanı yaptı. Seni seviyorum sevgilim!

Sana her baktığımda, mutluluğum – SEN – benimle olduğu sürece hayatımın nerede mükemmel olduğunun önemli olmadığını anlıyorum. Mutlu sevgililer günü!

Şimdiye kadar birlikte geçirdiğimiz zamanlar çok güzeldi. Ama bu Sevgililer Günü’nde size söz veriyorum en iyisi henüz gelmedi. Mutlu sevgililer günü!

Seni sevdim, seni seviyorum ve her zaman nerede olursak olalım seni seveceğim. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım!

Yüzündeki o gülümseme hayatımda istediğim tek hazine. Mutlu sevgililer günü!