Aktör Siddhaanth Vir Surryavanshi spor salonunda antrenman yaparken öldü, 46 yaşındaydı.

benbilirim

Global Mod
Global Mod
Aktör Siddhaanth Vir Surryavanshi spor salonunda antrenman yaparken öldü, 46 yaşındaydı.Son zamanlarda Kyun Rishton Mein Katti Batti’de rol alan TV oyuncusu Siddhaanth Vir Surryavansh bugün (11 Kasım) vefat etti. Henüz 46 yaşındaydı.

Siddhanth’ın bugün vefat ettiği bildirildi, görünüşe göre kalp krizi geçirdi. O çöktü ve yere düştüğünde spor salonundaydı. Kokilaben Dhirubhai Ambani Hastanesi’ne kaldırıldı ve doktorlar onu 45 dakika boyunca diriltmeye çalıştı, ancak kurtarılamadı.

Onunla Ziddi Dil Maane Na’da ekran alanını paylaşan Aditya Deshmukh, haberi ETimes TV’ye doğruladı.

Siddhaanth televizyona ilk kez Kkusum ile çıktı ve ardından Krishna Arjun, Kasautii Zindagii Kay rolünü oynadı. En son Ziddi Dil Maane Na’da Binbaşı Param Shergill rolünü oynadı. Ayrıca Virrudh, Bhagyavidhaata, Kya Dill Mein Hai gibi TV şovlarında yer aldı. Grihasti’de Rishi’nin başrolünü oynadı.

Model, VJ ve moda koreografı Alesia Raut ile evliydi. Halen Femina Miss India ve Miss India Universe yarışmalarının resmi rampa yürüyüşü eğitmenidir. Akshay Kumar’ın ev sahipliğinde Fear Factor: Khatron Ke Khiladi’de (sezon 4) yarışmacıydı. Kızları modelleme ve yarışmalar için eğittiği kendi eğitim enstitüsü Cocoberry’ye sahiptir.

Alesia ve Siddhaanth, Kasım 2017’de evlenmişlerdi. İkisinin de ikinci evliliğiydi. Onlar iki çocuğun ebeveynleriydi. Alesia’nın ilk evliliğinden bir oğlu olurken, Siddhaanth’ın önceki evliliğinden bir kızı vardı.

Aktör Gautam Rode tweet attı: “Siddhaanth’ın ölümünü okumak gerçekten şok oldu. Arkadaşlarıma ve ailesine başsağlığı diliyorum. Om shanti.”

Siddhaanth’ın ölümünü okuyunca gerçekten şok oldum. Arkadaşlarına ve ailesine başsağlığı dilerim. https://t.co/VqKKtXjHc2

– Gautam Rode (@gautam_rode) 1668159829000
Daha fazla detay bekleniyor.