Bigg Boss 16: Nimrit, Ankit Gupta’yı 11. sıraya koyuyor, ikincisi “Daha az faaliyetimden sonra bile 9. haftada hala buradayım, hepiniz için heyecan ve

benbilirim

Global Mod
Global Mod
Bigg Boss 16: Nimrit, Ankit Gupta’yı 11. sıraya koyuyor, ikincisi “Daha az faaliyetimden sonra bile 9. haftada hala buradayım, hepiniz için heyecan verici bir an” diyor.Bigg Boss 16’nın yaklaşan promosyonunda, evin yeni kaptanı Nimrit Ahluwalia, evin üyelerini kendi seçimine göre 1’den 11’e kadar sıralıyor ve ona göre birinci sırada Shiv Thakare, ardından yetenekli olan Suundarya geliyor. ikinci pozisyonda. Nimrit yerleri seçmek üzereyken Archana Gautam, “Abhi ruko pehle panch tak toh unki mandali aayegi uske baad hum” der (Arey şimdi 5 numarayı bekler, parti üyeleri gelir, sonra diğerleri).

Nimrit, üçüncü pozisyonu Abdu Rozik’e vermek istediğini söylediğinde, evdeki herkes bunu reddeder ve Tina Datta, “Abdu toh apne ideas kabhi vocalize hi nahi karta (Abdu asla herkesin önünde fikrini söylemez).

Evin diğer üyeleri de Tina’ya destek vererek “Sen bu evde yaşamıyorsun, bu haksız bir karar. Lütfen, ay, 3. konuma gelemez.

Daha sonra Nimrit, Sajid Khan’a 5. sırayı veriyor ve “Sajidji’yi 5. sırada tuttum çünkü o bir yarışmacı olarak tam bir paket” diyor. Priyanka araya giriyor ve “Yani ev işlerine eşit derecede karıştığını mı düşünüyorsun?” Şimdiye kadar destek sistemini yanında tutarak aynı şeyi yaptı.

Sajid Khan, “Yalnızca task mein main kitna hoon woh mujhe maloom hain’i içeriyordu” diyerek kendi adına konuşuyor (Görevlerime ne kadar dahil olduğumu biliyorum, bana söyleme).

Tanıtımın ilerleyen saatlerinde Nimrit, Ankit Gupta’ya 11. sırayı verir ve Ankit “Agar mein sabse kaam abuse ke baad bhi nauvey hafte mein sirf ek baar nominate hoka yaha tak hoon toh ye aap sabke mooh par chata hain” der (Eğer çok dahilsem) Mecliste daha az yerim ve yalnızca bir kez aday gösterilmeme rağmen hala buradayım, o zaman bu sizin için zor bir soru çocuklar).