Debina Bonnerjee ve Gurmeet Choudhary tekrar ebeveyn olacaklar, hoşgeldin bir kız

benbilirim

Global Mod
Global Mod
Debina Bonnerjee ve Gurmeet Choudhary tekrar ebeveyn olacaklar, hoşgeldin bir kızTelevizyon oyuncusu Debina Bonnerjee ve kocası Gurmeet Choudhary, Debina’nın 11 Kasım Cuma günü bir kız çocuğu dünyaya getirmesiyle ikinci kez anne baba oldular.

Bu onların ikinci çocukları, Debina geçen yıl da bir kız çocuğu olan ilk çocuklarının doğumundan sonra doğal olarak dünyaya geldi. Debina, tüp bebek yoluyla Lianna’ya hamile kaldı ve yaşadığı zorluklardan bahsetmişti ve Debina ikinci kez doğal olarak hamile kaldığında çift şok oldu ve hoş bir sürpriz yaşadı.

Kendinden geçmiş bir baba Gurmeet, yenidoğanın gelişiyle ilgili bilgileri instagram hesabından paylaştı. Yazısında şunlar yazıyordu: ”

Küçük kızımız dünyaya hoşgeldin. Tekrar ebeveyn olduğumuz için kendinden geçmiş olsak da, şu anda biraz mahremiyet için minnettarız çünkü bebeğimiz dünyaya planladığımızdan daha erken geldi.

Daimi sevginizle kutsamaya ve duş almaya devam edin

Mesaja bir göz atın:

Yakın arkadaşlarının ve hayranlarının çoğu gönderilerine yanıt veriyor ve onları tebrik ediyor. Sonu Sood “Tebrikler
😍
” yazdı, Karan Chabbra “En iyi dileklerimle! Ve çok sevgiler @guruchhoudhary @debinabon” dedi ve Ihana Dhillon “Woooo, ikinize de çok tebrikler
🤗
” dedi.

Debina ve Gurmeet’in hayranları bile gönderiye yanıt vererek velileri ikinci kez tebrik etti. Hayranlardan biri “İkimiz de küçük lipomuza tebrikler” dedi, bir başka kullanıcı “Hepinize sevgi ve dileklerimi gönderiyorum. Umarım anne ve bebek her ikisi de iyidir. İyi günler. Ne tarih !!!! ! ” ve başka bir yorumu okuyun “Tebrikler sevgili ebeveynler, Tanrı küçüğü kutsasın”.

Hamilelikten önce Debina, Lianna’dan sonra ikinci bebeğini doğuracağından bahsetmişti ve “Gebelik sırasında gestasyonel diyabet, kolesterol sorunları ve yaşadığım yüksek tansiyon gibi diğer şeyler gibi birkaç durum var. Mide çok yer kapladığı için bebek çok büyüyor.Bu yüzden doktorlar çok beklersem su molası olabileceğinden şüpheleniyor.Her şeyi hazırlıyorum ve durumumdan dolayı sezaryen tercih ediyorum.Ayrıca bebek enine pozisyonda olduğu için reddedemez.”