Gelin, UP Sambhal’da damat onu sahnede öptükten sonra düğünü iptal eder | Haberler

benbilirim

Global Mod
Global Mod
Gelin, UP Sambhal’da damat onu sahnede öptükten sonra düğünü iptal eder | HaberlerBAREILLY: Salı gecesi damat onu sahnede yaklaşık 300 konuğun önünde öptükten sonra genç bir kadın UP’nin Sambhal’daki düğününü iptal etti. Sürpriz öpücük, çiftin flörtleşmesinden hemen sonra geldi. Gelin hemen sahneden uzaklaştı ve daha sonra polisi aradı.
23 yaşındaki üniversite mezunu kadın, damadın arkadaşlarıyla girdiği iddiayı kazanmak için kendisini öptüğünü ve şimdi de onun karakterini sorguladığını söyledi. Düğün iptal edildi ve konuklar evlerine döndü. Polis arabuluculuk yapmaya çalıştı ama gelin kımıldamayı reddetti.
Gelinin polisi aramasının ardından her iki taraf da tanaya götürüldü ve polise, “Sahnedeyken bana uygunsuz bir şekilde dokundu ama umursamadım. Sonra beklenmedik bir şey yaptı. Şok oldum ve gücendim. Benim özgüvenimi umursamadı ve birkaç misafirin önünde kötü davrandı. Gelecekte nasıl davranacaktı? Onunla gitmemeye karar verdim.”
Annesi, “Damadım arkadaşları tarafından kışkırtıldı, şimdi kızım onunla gitmek istemiyor. Onu ikna etmeye çalıştık ama kabul etmedi. Karar verdik. birkaç gün geçirmek ve biraz zaman ayırmasına izin vermek.” Davanın yetki alanına giren Bahjoi karakol memuru (SHO) Pankaj Lavania, TOI’ye şunları söyledi: “Teknik olarak çift evlendi çünkü olay meydana gelene kadar ritüeller tamamlanmıştı. Ama onun damadı var, Vivek Agnihotri, 26 Biz Birkaç gün ortalığın sakinleşmesini bekledikten sonra ne yapacağıma karar vereceğim.”
Shahjahanpur ve Lakhimpur Kheri’de daha önce iki düğün, damatların “nagin (yılan) dansı” yapması nedeniyle iptal edilmişti.

YUKARI: Damat sürpriz onu sahnede zar zor öptükten sonra gelin düğünü iptal eder

YUKARI: Damat sürpriz onu sahnede zar zor öptükten sonra gelin düğünü iptal eder

İzlemek YUKARI: Bareilly’de damadın sahnede onu sürpriz bir şekilde öpmesinin ardından gelin düğünü iptal eder