Plze çeyrek finalde, Budjovice antrenörün oğlunun vatanseverine yenildi

EnguLizyoN

New member
Plzeň futbolcusu Cadu, Çek Cumhuriyeti’nin son 16 turunda Olomouc ile oynadığı maçı kazanmanın mutluluğunu yaşıyor.
| fotoğraf: TK

Olomouc yedi dakikada öne geçti, kaptan Breite, Zmrzlho’nun hareketinden sonra golü açtı, ancak 8 yaşındaki Baier’in ceza sahası dışından attığı golle geçildi. Atlama uzun sürmedi. İlk golü Cadu attı ve Viktoria çok geçmeden skoru 2:1 yaptı.


Ev hızla istila edildi çünkü yerel karanlıkta görevlerini yerine getiren Stank, Chor, Jirka ve Dweh misafirdi. Ama kullanmadılar.


Organizatörün maçı Pest’in temsili takımında çalışma gününde saat 15:00’ten itibaren oynama kararına rağmen (futbol yerini Mora ile Sparta arasındaki hokey maçına 18:00’den itibaren bıraktı), kızlardan oluşan bir kalabalık tribünlere doğru ilerlediklerinde taraf değiştikten sonra tek gol gördüler.


Bu Julia’nın vuruşundan değildi, sadece Plzešk ısınmasındaki bir hatayı cezalandırmadı ve Baier’in önünde bir sopayla gol attı. Konuk oyuncu Skor da attığı golle sokakları sevindirdi, bitime 20 dakika kala Zmrzlmo’dan kaçarak ikinci sırada Digau’yu yendi.Dynamo esk Budjovice – FK Jablonec’ten anlık görüntüÇek Budjovics’in Jablonec ekibi, 38. dakikada penaltı vuruşuyla Kratochvl’ı öne geçirdi. O dakikaların hemen ardından Adedirano’nun ortasının ardından Osmank cevap verebildi.


Geri dönüş 57. dakikada Mata Nikl’in kendi kalesine attığı şanssız golle belirlendi. Üst turda son sırada yer alan Güneyliler, üst üste beş karşılaşmayı da kaybetti.


Sparta, Zln, Liberec ve ikinci lig Dukla çeyrek finale yükseldi. Kupanın savunucuları Slavia, 6 Aralık’ta Hradec Krlov’da son 16 turunda oynayacak.


Mol Kupası 2023/2024

Sekizli final 16/11/2023 17:00Gly:
41. Osmanlı

Gly:
38. Kratochvl
57. Nikel (Vla.)Montajlar:
Janek Havel /K/, Krlik, Nikl Dejanovi (67. Sladk), ermk, Hubnek, Osmank (83. Skalk) Hellebrand, Adediran (79. Gantogtoch), Suchan (67. Alli)

Montajlar:
Fendrich tpnek, Tekijaki, Hurtado, Polidar Martinec Pletil (68. Hbschman), Kratochvl /K/, Algue (82. Slvik), anturivili (90+1. Nykrn) Krulich (82. Chramosta)


Nhradnich:
Broukal’dan sonra, V. Hora

Nhradnich:
Hanu Nprstek, Velich


lut kartları:
31. Adediran, 85. Hubnek

lut kartları:
29. Tekijaki, 35. Anthurivili, 50. AlgueKarar: Pechanec Hrabovsk, Mokrusch

Vahşi şair: 712

Çevrimiçi rapora tıklayın