Prostějov sizi yıldızlardan oluşan bir sergiye davet ediyor. Černošek, turnuvanın birliğin yaşadığı zorluklardan etkilenmediğini anlatıyor

EnguLizyoN

New member
Tenis federasyonu, başkanı Ivo Kaderka'nın manipülasyon şüphesiyle gözaltında ölmesinden bu yana mali sorunlarla karşı karşıya kaldı. Kuruluş, Nisan Genel Kurulu'na kadar yıllık emekli maaşının verilmemesinin yanı sıra, 2021 yılı için 100 fonun hatalı yüklenmesi nedeniyle 30 milyonu Ulusal Spor Ajansı'na taşımak zorunda kaldı.


Bu durum nedeniyle Spart crack'e meydan okuma bu yıl gerçekleşmedi, bir hafta boyunca yine harap bir şekilde çatıda göründü ancak NSA'nın önemli bir spor etkinliğine verdiği destek sayesinde güvenliğini sağlamak mümkün oldu. atış.


Ancak Prostjov'daki şirketin bu konuda endişelenmesine gerek yoktu.


Turnuvanın sahibi biziz, unvan ortaklarını kendimiz ayarlıyoruz ve UniCredit Bank ile bu yıl için sözleşmemiz olmasına rağmen turnuvada tek bir sorun yaşamadık. Şehirde düzenlediği basın toplantısında siyahi adam, bu bağlamda sendikada bir şeyler olup bittiğini fark etmiyoruz bile dedi.Miroslav ernoek ve Petra ernokov, Prostjov'daki tenis yarışmacısı adına düzenlenen basın toplantısında konuştu.Nicmn, aralarında Jiho Leheka ve Jakub Menek'in de bulunduğu genç ve ileri düzey tenisçilerin hazırlandığı Prostjov'daki merkezin de durumdan etkilendiğini ekledi.


Siyah adam, emekli maaşımızı antrenörlere ve yeteneklere ödeme yapmak için kullanmayın, bu iyi bir şey, dedi. Ulusal Spor Ajansı yetkililerine de kolektif suçluluk ilkesinin geçerli olduğunu anlattım. Menk, Kumstt ve Mrva bu dava yüzünden acı çekemez ve çekmemeli, yeni tenisçileri değiştirdiler.


Bunlardan bazıları, geleneksel olarak Roland Garros Grand Slam'in ikinci haftasında düzenlenen Prostjov'daki toprak yarışmasında da yarışacak. Bu nedenle Mach ve Menko'nun kaderi Pai'de ne yapacaklarına bağlı olacaktır.


Şu anda 45. maçını oynayan ve prostjev rakibinin finalistlerinden biri olan Mach, “Oraya çıktığımda, gitmeye hazır olacağım” dedi. Aksi takdirde ikinci hafta Pai'de oynamaktan mutluluk duyacağımı söyleyeceğim. Bir tazı ve lastikle orada olacağım, bakalım nasıl olacak.


Roland Garros'tan erken elenme durumunda Mach'ın bir sıra önünde yer alan Sırp Laslo Djere'nin de kuraya katılması bekleniyor.


Turnuva editörü Petra Ernokov, başlangıç listesinin değişmeye devam edeceğini ancak ayağa kalkıp oyunu oynayacaklarından memnun olduğumu belirtti. Dünya pisti çok ıslak ve tenisçiler yaralanıyor. Bence saha güçlü ve çekici olsa da arkasında bir şeyler olan birçok oyuncumuz var, hatta yükselmeye çalışan genç tenisçiler bile.


Japonya'dan Joihito Niioka (80.) ve Arjantinli Pedro Cachn (99.) dünyada ilk 100 arasında yer aldı.
Jan Koller ve Lucie afov, ren geyiğine karşı bir gösteri oynayacakları Prostjov'daki tenis yarışmacısı için düzenlenen basın toplantısında.Turnuvanın en önemli olayı Cumartesi günkü finalden önceki sergi olacak. Geçen yıl bunu Jakub Menk ve Tom Berdych sağladı, bu yıl Plekanec ile Kristn Plkov ve Koller'e karşı bir AF turu düzenleyecekler. Bu kadronun, Olimpiyat Oyunları, Avrupa Futbol Şampiyonası ve buz hokeyi dünya şampiyonaları sırasında Plekanec'in Radim Rulek'in antrenör yardımcısı olarak görev yapacağı renkli spor yılı 2024'ü simgelemesi bekleniyor. .


Tenisin büyük bir hayranıyım, dolayısıyla Çek milli futbol takımı tarihinin en iyi oyuncusu olan Koller ile tanışmak benim için büyük bir onur olacak.


Prostjov'da çok eğlendim ve orada takılmaktan çok mutluyum, ilk büyük boynumu yaptığım yer, yaz mevsimi köstebek mevsimi ile dolu olan afov'a ekledim, keskin havalarda bile takılmak için kenarlar.