Shriya Saran: Troller “Gore se kyun shaadi ki?” dediğinde kocam gücendi. -GrootRöportajı | hint filmi haberleri

benbilirim

Global Mod
Global Mod
Shriya Saran: Troller “Gore se kyun shaadi ki?” dediğinde kocam gücendi. -GrootRöportajı | hint filmi haberleri22 aylık sevimli bir kızın muhteşem annesi Shriya Saran, küçük çocuğunuz evde özel dönüm noktalarına ulaşırken işe gitmenin ve profesyonel taahhütler üstlenmenin zor olduğunu kabul ediyor. Bununla birlikte, yetenekli aktris, ‘Drishyam 2’yi çekmek için küçük kızını evde bırakmak zorunda kaldığı için elinden gelenin en iyisini yapmaya ve buna değdiğinden emin oldu. Seyirci bile performansına ve filme büyük bir beğeni verdiği için yaptığı fedakarlığın karşılığını almış gibi görünüyor. Bugünkü #BigRöportajda Shriya, çekimi nasıl yaptığından, ‘Drishyam2’ setlerine Nishikant Kamat olmadan dönmenin nasıl olduğundan, Shriya ve kocasının bu günlerde trollerle nasıl başa çıktıklarından ve nasıl her zaman iyi göründüklerinden bahsediyor. görmek.

Shriya ilk oyunculuk deneyimini 2001 yılında Telugu filmi ‘Ishtam’ ile yaptı ve ardından ona En İyi Kadın Oyuncu dalında ilk Filmfare Ödülü’nü kazandıran ‘Santosham’ izledi. Son derece yetenekli oyuncu, herhangi bir sektörle sınırlı kalmadan Tamil, Kannada ve Hintçe filmlerde de rol aldı. Rajinikanth’ın “Sivaji-The Boss” filmindeki performansı da büyük beğeni topladı. İşte konuşmadan alıntılar.

İş ve ev arasında gidip gelirken normal bir gün nasıl geçiyor?

Sabah erken kalkarım çünkü Radha (kızı) erken kalkar. O benim çalar saatim ve sonra yürüyüşe çıkıyoruz, geri dönüyoruz ve kahvaltı yapıyoruz. Sonra bir çekim yapmam gerektiğinde hazırlanıyorum ve Radha ‘Güle güle’ diyor ve hemen eve dönüyorum. İşe gitmem gerekmediği zamanlarda Kathak yapıyorum, yoga yapıyorum, yürüyüşe çıkıyorum, koşuyorum ve Radha ile oynuyorum. Bazen ben onu rahatsız ediyorum ve çoğu zaman o beni rahatsız ediyor (kıkırdar).

Sadece birkaç hafta önce, 40. doğum gününüzü kutladığınızda kişisel bir dönüm noktasını geçtiniz. Güzelliğinizi korumayı nasıl başardınız? Fitness mantranız yüzünden mi?
En uzun süre, fitness bana diğer insanlar gibi görünmekle ilgili göründü. İyi görünmek isterken, ki hala öyleyim, şimdi kendime daha çok güveniyorum ve olduğum gibi elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Yogayı ve dansı severim. Bu beni mutlu ediyor ve ben de öyle yapıyorum.

Shriya kathak dansı

Eğitimli bir dansçısın ama halk seni dans ederken ya da filmlerde oynarken neredeyse hiç görmedi mi?

Kişiliğinizin bu yönü ne zaman ekrana çıkıyor? Evet, ben bir Kathak dansçısıyım ve büyük ekranda dans etmek benim hayalim. Gerçekten dans etmek istiyorum. Kathak’ı severim ve her zaman bir dansçı oldum. İlk öğretmenim annemdi ve sonra Guru Shobana Narayan’dan dans etmeyi öğrendim. Şimdi Mumbai’den Nutan Patwardhan ji’den öğreniyorum.

Kocanız Andrei Koscheev ve kızınız Radha ile birlikte Ağustos 2021’de Mumbai’ye taşındınız. İşe dönüp çocuğunuzu evde bıraktığınızda ne hissediyorsunuz?
Bunu yapmak çok zordur ve bu suçluluk tüm anneler işe gittiklerinde hep oradadır. Bu duygunun tam olarak farkında değildim ama setlerdeyken bir keresinde bir telefon aldım ve bakıcım bana Radha’nın az önce ‘anne’ kelimesini söylediğini söyledi. O sırada evde değildim, bu yüzden eve koştum. Ancak çocuklar konuşmaya başladıklarında, bir kelime ağızlarından yalnızca bir kez çıkabilir ve bir daha tekrar etmezler. Çünkü onlar için bu sadece bir ses, öğrendikleri bir şey. Orada oturdum ve Radha’yı tuttum ama o artık ‘anne’ demedi. Ve bir şeyleri kaçırdığımı hissettim.

Ertesi sabah işe giderken kendime buna değeceğini söyledim. Bugün çok çalışacağım ve bir gün Radha filmlerimi görecek ve beni izleyecek, benimle gurur duyacak. İşimi sevecek ve ben bugün elimden gelenin en iyisini yapacağım. Çünkü evde olmazsam ve güzel bir anı kaçırırsam, o zaman çalışıp elimden gelenin en iyisini yapmak isterim. Ve yaptığımın bu olduğunu hissediyorum. Setteyken meşguldüm ve elimden gelenin en iyisini yapmak istiyordum. Ondan ayrılmanın bana daha çok çalışma gücü verdiğini ve bana yaptığım işte daha iyi olma gücü verdiğini hissediyorum.

Bu büyüleyici. Lütfen devam edin.
Onun evinden ayrılmak gerçekten çok zor. Radha ile mümkün olduğunca çok zaman geçirmeye çalışıyorum. Evdeyken, onunlayım. Ailem bana gerçekten yardım ediyor, onun gerçekten iyi olduğundan emin oluyorlar. Radha’yı gerçekten seven sevimli bir didim (dadım) var ve ben kutsanmış durumdayım. Andrei çok yardımsever ve destekleyici. Gerçekten Radha’nın yanında olmaya çalışıyoruz ve o çok özel bir çocuk. O güzel ve sevgi dolu ve nazik ve çok yaramaz.

Son hitiniz Drishyam 2 ve seride aynı zamanda bir anneyi oynuyorsunuz. Karakteriniz gerçek benliğinize ne kadar yakındı?
Ben Nandini değilim. Dışarı çıktığımda şort ve tişört giyen ilk kişiyim. Ama sari giymeyi de seviyorum. Annem kimya öğretmeniydi ve her gün okula sari giyerdi. Çok güzel olduğu için birçok çocuk ona aşıktı. Kelimenin tam anlamıyla ‘Main Hoon Naa’ okulda gerçek hayatta yaşanmış gibiydi. Sari giymeyi ve içinde zarif görünmeyi annemden öğrendim.

Shriya ve kocası Andrei

Kocanız Andrei’den aldığınız en güzel iltifat nedir?

‘Drishyam 2’yi gördüğünde benimle gurur duyduğunu söyledi.

Sen ve Andrei, Drishyam 2 galasındaki o öpücükle büyük bir fırtınaya neden oldunuz. Trollük sizi çok mu rahatsız ediyor?
Bilmiyorum. Onlar (troller) bunu bana gerçekten yapmıyor. Benim için gerçekten çok iyiler. Bir şey yazdıklarında kendimi çok komik hissediyorum ama bir bakıma takipçilerin çoğu çok iyi. Şimdiye kadar hakkımda kötü bir şey yazılmadığı için şanslıyım.

Kocanızla trolleme ve yorumları tartışıyor musunuz?
Komik olduğunda, Andrei okuyor ve biz gülüyoruz ve bir fincan kahve eşliğinde tartışıyoruz, ancak son zamanlarda onun hakkında gerçekten kötü bir şey yazıldı. “Gore se kyun shaadi ki?” dediler. Andrei gerçekten kırıldı, önce insan olduğunu söyledi. Onu teselli ettim ve komik trollere güldüğümüz için bununla da ilgilenmemiz gerektiğini ve bu işi bırakalım dedim. O andan itibaren ikimizin de hakkımızda yazılan hiçbir şeyi okumaması adeta bir ritüel haline geldi. O beni Google’da aramıyor, ben de kendimi Google’da aramıyorum. Ailemiz ve arkadaşlarımız tarafından yazılmadıkça yorumları okumuyoruz. Yoksa okumuyoruz, ilgilenmiyoruz.

Drishyam 2’nin başarısı, film endüstrisine yeni bir umut verdi. Seyircinin beğenisi büyük ölçüde OTT’ye çevrilmişken, bu kadar büyük bir hit olmasını bekliyor muydunuz?
Birisi çok çalıştığında, filmin çok iyi olmasını ister. Drishyam 2 setlerinde güzel bir atmosfer vardı. Setlerde olmaktan herkes keyif aldı ve herkes çok keyif aldı. Nandini oynaması çok karmaşık bir karakter. Birçok katmanı var ama ben onu oynamayı gerçekten çok sevdim. İnsanların büyük ekranlarda onu sevmesi gerçekten hoşuma gidiyor. Umarım insanlar onu daha çok sever. Ve umarım insanlar onu izlemeye devam eder. Bence ‘Drishyam’ harika ele alınan bir film. Nandini olmayı seviyorum. Abhishek’in (Pathak, yönetmen) onunla yaptıklarını beğendim, filme verdiği muamele gerçekten harika. Ayrıca çok güzel yazılmış. Bu yüzden gerçekten övgünün iki yazara ait olduğunu hissediyorum, oysa bir aktör olarak insanların performansımı sevmesi beni gerçekten kutsanmış gibi hissettiriyor.

Shriya Saran

Aynı oyuncu kadrosunun yeniden rol aldığı setlerdeki ilk gününüz nasıl geçti? Aynı setti ama yeni bir yönetmenle. ‘Drishyam’ı yöneten merhum yönetmen Nishant Kamat’ı özlediniz mi?
?

İlk gün, ilk çekim için çekim yaparken ve kahvaltı sahnesi için masanın karşısında otururken birdenbire “Nishi efendim” dedim ve sonra onun burada olmadığını fark ettim. İlk bölümü güzel yönettiği için ağır bir duyguydu. Karakterlerimiz Vijay Salgaonkar, Nandini, Anu, Anju, Mira ve Gaitonde çok popüler ve herkes onları tanıyor. Ama Nishi Bey her neredeyse, bizi kutsadığını ve bize tüm iyi hislerini verdiğini biliyorum. Abhishek ayakkabılarını harika bir şekilde doldurdu. Harika bir iş çıkardı ve kesinlikle ne istediğini biliyor. Birlikte çalışmak için harika bir yönetmen, çok sabırlı ve çok sakin ve onunla çalışmak bir zevkti.

Ajay Devgn ve Akshaye Khanna ile çalışma deneyimi nasıldı?

Ajay efendim çok yoğun bir aktör. Rol arkadaşına birlikte çalışması için çok şey veriyor. Sesi çok güzel. Sesini duyarsınız ve onun Vijay Salgaonkar olduğunu bilirsiniz. Gözleriyle konuşuyor ve gözleri çok yoğun. Yaptığı işte çok sakin ve sakin. O, birlikte çalışmak için harika bir rol arkadaşı ve onunla çalışmak her zaman bir zevk. Daha önce Akshaye Khanna ile çalışmıştım. Karaktere çok farklı bir yaklaşım tarzı var. Eve girdiği ve Nandini’nin her şeyin bittiğini hissettiği sahne çok yoğun ve iyi yazılmış. Bence tüm duygularının ortaya çıktığı sahne burası. Bu sahne onun ne kadar boğulduğunu ve nasıl kimseye bir şey söyleyemediğini gösteriyor. O sahneyi Akshaye ile yapmayı çok sevdim.

RR

Son zamanlarda başka bir büyük kulübeniz oldu, SS Rajamouli’nin ‘RRR’si. Birçok hayran, her iki filmdeki karakterleriniz ve onların ilişkileri arasında benzerlikler olduğunu düşündü.

Bilmiyorum. SS Rajamouli beni arayıp bir film çekeceklerini söylediğinde tek bildiğim Bay Ajay’in filmin bir parçası olacağıydı ama rolünün tam olarak ne olacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Bay Rajamouli’nin filmlerini ve çalışmalarını seviyorum. Bunu daha önce söyledim ve tekrar söyleyeceğim, küçük ya da büyük herhangi bir rolü oynayacağım, gerçekten önemli değil. Yapabildiği etki ve şut çekme şekli çok güzel. ‘RRR’ yaptığım için çok mutluyum.