Smriti Irani’nin kızı Shanelle’nin resepsiyonuna Shah Rukh Khan, Mouni Roy ve birçok ünlü katıldı; fotoğraflarda

benbilirim

Global Mod
Global Mod
Smriti Irani’nin kızı Shanelle’nin resepsiyonuna Shah Rukh Khan, Mouni Roy ve birçok ünlü katıldı; fotoğraflardaBollywood süperstarı Shah Rukh Khan, Birlik Kadın ve Çocuk Gelişimi Bakanı Smriti Irani’nin kızı Shanelle Irani’nin resepsiyon partisinde görüldü. Film endüstrisinden kimler, gelinin annesi kırmızı bir banarasi sari içinde muhteşem görünürken görüldü.
Smriti Irani’nin kızı Shanelle, NRI nişanlısı Arjun Bhalla ile 9 Şubat’ta Rajasthan’daki Khimsar Kalesi ve Sarayında evlendi.

SRK, Smrit Irani, Mouni Roy ve kocası Suraj Nambiar ile poz verirken tamamen siyah bir resmin içinde her zamanki gibi yakışıklı görünüyordu.
Hit şov Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi’nin bir parçası olan Mouni Roy, Smriti’ye çok yakın. Mouni, payetli yeşil bir sari içinde büyüleyici görünüyordu. Yeni evli Shanelle mavi bir sari içinde çok güzel görünüyordu. “Tebrikler Shanelle ve Arjun. İkinize de en mutlu ve en anlamlı yolculukları diliyorum. @smritiiraniofficial sizi seviyorum.” Mouni ve Suraj da fotoğraflardan birinde Smriti Irani’nin annesiyle poz verdi.

Resepsiyonda en çok rağbet gören buluşmalar, Mihir Virani rolünü oynayan Ronit Roy’un Smriti namı diğer Tulsi Virani (ekrandaki karısı) ile poz verdiği Viraniler – Ronit Roy’un buluşmalarıydı. Ravi Kishan ile birlikte Ronit ve eşi Neelam da resepsiyondaydı. Ronit fotoğrafları paylaştı ve şunları yazdı: “Yılların arkadaşlığı @smritiiraniofficial @ravikishann ve sıcaklık ve sevgi büyümeye devam ediyor. Minnettar tebrikler @shanelleirani ve Arjun. Size mutlu bir evlilik hayatı diliyorum. Bize bu kadar iyi baktığınız için @zohrirani teşekkür ederiz. Sizi seviyorum @zoishh.irani ile tanışın.

Smriti Irani’nin en iyi arkadaşı ve yapımcısı Ekta Kapoor, resepsiyonda babası ve usta oyuncu Jeetendra ile görüntülendi.

Shanelle, Smriti’nin kocası Zubin Irani’nin ilk evliliğinden olan kızıdır. Smriti ve Zubin’in iki çocuğu var, oğlu Zohr ve kızı Zoish. Üç çocuk da birbirine yakın.