Techie: Kocam beni arkadaşlarıyla yatmaya zorladı, Bengaluru’da kaydetti | Bangalore haberleri

benbilirim

Global Mod
Global Mod
Techie: Kocam beni arkadaşlarıyla yatmaya zorladı, Bengaluru’da kaydetti | Bangalore haberleriBENGALURU: 34 yaşında bir yazılım mühendisi. SampihalliThanisandra Ana Yolunda, kocasını onu arkadaşlarıyla yatmaya zorlamakla ve şantaj yapmakla suçladı. seks videoları.
Aynı zamanda bir teknisyen olan 36 yaşındaki koca tutuklandı. Kadın polise, başka erkeklerle cinsel ilişkiye girmeyi reddettiği için kocasının onu döveceğini söyledi. İki arkadaşıyla yatmaya zorlandı ve yaptıklarını cep telefonuna kaydetti. O birini ararken ayrılıkvideoları sosyal medyaya yüklemekle tehdit etti, polise söyledi.
Çift, Nisan 2011’de evlendi ve bir oğulları oldu.
Sampigehalli polisi tarafından kaydedilen FIR’a göre, alkol ve uyuşturucu bağımlısı olan zanlının kadının kız kardeşini kendisiyle seks yapmaya zorladığı iddia ediliyor.
Kadın, “Kocam beni sarhoşken döverdi. Durum ağırlaşınca ondan boşanmaya karar verdim. Bu onu kızdırdı ve şimdi de video ve fotoğrafları sosyal medyada paylaşmakla tehdit ediyor” dedi.
Adamın bağımlısı olduğunu söyledi. esrar ve evlerindeki saksıda iki fidan yetiştirmişti. Polis bitkilere el koydu.