Tüm masrafları karşılanan bir yolculuktan bir BMW motosikletine kadar, sezonun çarpıcı ödülleri artık CRED ödeme günlerinde CRED’de yayında: Kazananla

benbilirim

Global Mod
Global Mod
Tüm masrafları karşılanan bir yolculuktan bir BMW motosikletine kadar, sezonun çarpıcı ödülleri artık CRED ödeme günlerinde CRED’de yayında: Kazananları dinleyelimICC T20 Dünya Kupası devam ediyor ve heyecanın eşi benzeri yok. CRED, Swiggy, Visa, Zepto, Citibank ve Starbucks gibi markalarla CRED ödeme günlerinde faturalarını CRED üzerinden ödeyen herkese sunulan bir dizi ödül, ikramiye ve nakit para ile bu Dünya Kupası sezonunda üyelerine heyecanı ikiye katlıyor. , buna katıl.

30 Ekim’de BMW G310R Bisikleti kazanan Karnataka’dan Vinayak M. Nannoji şunları söyledi: “CRED uygulamasını kullanmanın beni bir BMW bisikleti kazanmaya götüreceğini hiç düşünmemiştim. Çok mutluyum ve bu harika hediye için tüm CRED ekibine teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Bazıları tüm masrafları karşılanan bir Paris seyahati ile hayallerini gerçekleştirebilir, eksiksiz bir Apple paketi alabilir veya şık bir BMW motosikletine sahip olabilir. CRED üyeleri, mevcut Dünya Kupası sezonunda bunu kazandı ve faturalarını CRED’e ödeyerek daha da fazla kazanabilirler.

Tebrikler!

Oyunuzu başarıyla kullandınız

Sonuçları görmek için giriş yapın

Lucknow’dan Prabhakar Verma ilk ikramiyeyi kazandı – 23 Ekim 2022’de Paris’e bir gezi. onaylandı, bunalmış, mutlu ve çok heyecanlıydı. Genellikle CRED jetonları ve geri ödemeler kazanırım, bu yüzden bu büyük hediye paketini kazanmak benim için bir sürpriz. Teşekkürler, CRED ekibi!”

WhatsApp Resmi 2022-11-01, 1:25:27 PM.

27 Ekim’de Apple Suite’i kazanan Maharashtra’dan Manmohan Rathour şunları söyledi: “Haberleri ilk duyduğumda hala inanamamıştım ve sonra bir iPhone, iWatch içeren Apple Suite’i kazandığıma dair bir onay aldım. ve Airpod’lar. Alabileceğim en büyük ödüllerden biri, aksi takdirde CRED Coins ve Cashback kazanacağım. Teşekkürler, CRED Ekibi!”

CRED’de fatura ödeyerek kazanabileceğiniz ödüllerin listesi:

●İlk fatura ödemenizde %25’e varan geri ödeme

● 3 aylık Swiggy One üyeliği kazanma şansı

● Premium oteller de dahil olmak üzere, uçuşlar için 5 bin Rs ve oteller için 7,5 bin Rs Cleartrip kazanma şansına sahip olun

●Zepto’da %30’a varan indirim

Tüm durumlar için ikramiyeler:

● 2 Kasım’da Dubai’de gerçek bir F1 deneyimi kazanma ve F1 aracını kullanma şansınız var – Uçuşlar ve konaklama dahil

● 6 Kasım’da uluslararası bir varış noktasına 1. sınıfta uçun

CRED üyeleri, heyecan verici ödüller kazanma şansı için 22 Ekim – 6 Kasım tarihleri arasında hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak faturalarını ödeyebilir. İşte CRED ile ödeyebileceğiniz faturaların listesi:

● Telekom (mobil şarj, faturalı, geniş bant, DTH)

● Kamu hizmetleri (elektrik, su, gaz)

● Diğer (Fastag, sigorta primleri, kredi geri ödemeleri)

● Kira (ev kirası, ofis kirası, bakım, aracılık, sembolik tutar)

● Eğitim (eğitim ücretleri, okul ücretleri, öğrenim ücretleri)

● Kredi Kartı Hesabı

kredi-öde-logo-bg

Güvenilir bireyleri kutlama ve ödüllendirme misyonuyla CRED, son derece güvenilir bireyler, markalar ve kurumlar için şeffaf ve tamamen dijital bir platformdur. CRED, tasarım konusundaki empatik yaklaşımıyla, finansal kararları üyeleri için görünür, eğlenceli ve ödüllendirici hale getirerek, ayrıcalıklı ödüller ve deneyimler şeklinde daha iyi bir yaşama erişimi kolaylaştırıyor. CRED’e kabul, bireylerin kredi puanlarına dayanmaktadır. iOS ve Android’de CRED’e erişin. CRED’den en son haberler ve güncellemeler için bizi takip edin
heyecan,
Instagram,
Facebook ve
Youtube.

Sorumluluk Reddi: Makale, CRED adına Times Internet Spotlight ekibi tarafından hazırlanmıştır.