Zbeh’li kız geçmeyi başardı ve Lego’yu zirveye taşıdı

EnguLizyoN

New member
Oyuncak yapımcılarının geri kalanı sizin üç kişinizdir. Şirket iki yıl boyunca alanlara odaklandı ancak bu doğru bir yol olmadı.


Pazarlama uzmanları bizi Mal Garov’un şirketinin bu kadar çok tavşanı kovalayamayacağına ikna etti. Tom Hurta, onları dinledik ve tek bir alana odaklandık, diye anlatıyor.


Çabaları, 2023 Çek Cumhuriyeti Yılın Oyuncusu ödülünün üst sıralarda yer almasıyla sonuçlandı. Bebek ve Küçük Çocuk kategorisinde kadın oyuncular ikinci olurken, yalnızca Çek yaratıcıların ve eksiksiz üretim ve tasarıma sahip Çek oyuncaklarının yer aldığı ayrı kategoride de birinci oldular. .


Lego, Albi gibi devlerle rekabet içinde olmak ve bu koşuşturma için kendinizi tebrik etmek çok güzeldi. Hurta, bunun büyük bir güç ve çok fazla çalışmanın, uykusuz gecelerin ve bitmek bilmeyen endişelerin bir ödülü olduğunu itiraf ediyor.


Di’nin çalışması yardımcı olduİşin en alt bölümünün mükemmelleştirilmesi gerekiyordu. Ama sonra FZI’den geçmekten çok uzaktaydık. Ticari bir uyku olan coench di üretimi bizi baltaladı. D bizi kurtardıkları için onur duymalıyız. Hurt, bunun insanların evde kendi yaptıkları ürünlerle ilgili olduğunu açıklıyor.Buuk nedir?


Hayal gücünü, duyusal algıyı ve ince motor becerilerini geliştiren birçok aktivite sunan çok katlı bir örgü ipliğidir.


Daha sonra kolektif di üretimini kesin olarak durdurmaya ve kendilerini latke knk’ye adamaya karar verdi.


İlki iğneli idi. Ama tam olarak bu değildi çünkü birçok insan için bu bir kabustu. Lazer makinesiyle yapılan keçeden yapılmış ahşap tahtanın önce fiyonklar yardımıyla birbirine bağlanmasıyla ipi bu şekilde içtik.


Bugün tavukları insanların eline iğne almasına gerek kalmayacak şekilde hazırlayabildiğimizi garanti ediyor.


Şirket, çocukların ve ailelerinin evde örgü şişleri yardımıyla bir araya getirdiği 500 adet tahtanın bulunduğu kutuyu teslim ediyor.


İçinde malzeme olan kutu doğduğunda onlara çok eğlenceli geliyor ama bebek hazır olduğunda onu Hurta z oglas’taki küçük çocukları gibi sevin.


Juuva’nın felsefesi açıktır. Oyuncuyu ortaya çıkaracak şekilde, her siparişin kendilerinden bir şeyler katması için oyuncuları kestik.


Örgülü çizgilerden oluşan sayfalar genellikle çeşitli varyantlar oluşturmanıza olanak tanır. Güneşli bir gün, Velcro veya çiviler yardımıyla hızla kışa dönüştürülebilir. Bacaklar aslında pbzch üzerine inşa edilmiştir. Mesela acıktığımda yemek yemem gerekiyor. Muhtemelen granülleri dökeceğiz. Eve gidiyoruz, bir torba granül alıp döküyoruz. Misafirlerle nasıl ilgilenilmesi gerektiğinin örneklerinden biri, l Hurta.


Danışmanlar çocukturÇocuklar Hraž’ın şirketi için büyük bir yardımcıdır. Çocuklarımızdan geri bildirim alalım. Sekiz yaşın altında dört stajyer testçim var. (gülüyor) Bütün kızların elinden geçiyor ve onlara değerli bir bağ sağlıyor. Ve tabii ki annelerden, çocuklardan ve kamuoyundan da görüş alacağız. Bununla çalışabilirim. Yaratımlarım için inanılmaz miktarda ilham kaynağım var, diye övüyor Hurta kendini.


Juuva birkaç aydır üretim yapıyor ve stoklarımızda mevcut olmasına rağmen sipariş girişi sadece fedakarlıklarla karşılanıyor.


Girişimci, daha fazla üretim kapasitesine ihtiyacımız olacağını ancak bunun acilen geliştirilmesi gereken stratejik bir konu olduğu konusunda ısrar ediyor.


Tvoen’in yükselişi yok, politeknik kendi çarklarına geri döndü. Büyüyor ve yiyor.


Elbette yeni ürünler dolduruyoruz, ancak stok testeresini bilemek istiyoruz, böylece gelecek yeni ürünlerle kanıtlanmış depolarda olacak, diye garanti ediyor.


Juuva aynı zamanda yurtdışına açılmaya da hazırlanıyor. Yeni şubemiz tamamen uluslararası olacak şekilde tasarlandı. Hiçbir yerde uygulanamayan vc’den kaçınmaya çalışıyoruz. Hurta, “Beş yıl içinde dünyaya gitmek istiyoruz” dedi.