Ronit Roy: Smriti ve ben Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi yaptığımızdan beri çok yol kat ettik

benbilirim

Global Mod
Global Mod
Ronit Roy: Smriti ve ben Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi yaptığımızdan beri çok yol kat ettikTV’den Mihir Virani ve Tulsi namı diğer Ronit Roy ve Smriti Irani, uzun bir aradan sonra Cuma günü kızı Shanelle Irani’nin düğün resepsiyonunda bir araya geldi. Ronit ve Smriti, Ekta Kapoor’un 2000 yılında başlayan ve sekiz yıl süren ikonik şovu Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi’de karı koca oynadılar.
Ronit ve eşi Neelam, düğün resepsiyonunda oğlu Agastya ile birlikte görüldü. Ronit ile konuştuğumuzda, “Smriti ve ailesiyle kızının düğününde buluşmak harikaydı. Kyunki’de yardımcı oyuncu olduktan sonra arkadaş olduk. Kamera çalışmalarımız Kyunki’de oynadığımız zamanki gibi değil. Saas Bhi Kabhi Bahu Thi ama daha iyi oldu çünkü şov dünyasındaki yolculuğumuza başladığımızdan beri hepimiz geliştik ve uzun bir yol kat ettik, şimdi yirmi yıldan fazla oldu.

Ronit, kendisinin ve Smriti’nin çocukları hakkında konuştukları güzel bir konuşma yaptıklarını anlattı. Şöyle dedi: “Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi için çekim yaparken onun ve benim çocuklarımın ne kadar küçük olduklarından bahsettik. Zohr sette ilk tanıştığımda yürümeye başlayan çocuktu ve şimdi o yetişkin bir adam. Aynı şekilde Smriti de Artık uzun boylu bir adam olan oğlum Agastya’yı görmek beni çok heyecanlandırdı.Birbirimizin çocukları ile fotoğraf çekip hoş sohbetler yapmak güzel bir zamandı.”
Düğün resepsiyonuna Bollywood süperstarı Shah Rukh Khan, Mouni Roy ve eşi Suraj Nambiar da dahil olmak üzere birçok ünlü katıldı. Ekta Kapoor, resepsiyona babası Jeetendra ile katıldı. Aktör Ravi Kishan da oradaydı ve eşi Neelam Ronit ile fotoğraflandı.